Northweek Regular Smoky Grey - Dark
Η σήμανση CE αποδεικνύει ότι το προϊόν έχει ελεγχθεί και πληροί όλες τις ευρωπαϊκές προδιαγραφές.
Η μόνη επιλογή για τα μάτια σας
Επειδή έχουμε μοναδικά πλεονεκτήματα.
-
Επίσημος μεταπωλητής
Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
-
Όλα τα σχέδια σε απόθεμα
Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
-
Δωρεάν μεταφορικά για αγορές άνω των 50€
Για παραγγελίες άνω των 50€ .
Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
Για παραγγελίες άνω των 50€ .
Περιγραφή προϊόντος
Η Northweek είναι μια δημοφιλής Ισπανική μάρκα που εστιάζει κυρίως στις νέες γενιές. Συνδυάζει υλικά υψηλής ποιότητας με πρωτότυπα σχέδια και τις τελευταίες τάσεις της μόδας. Η συλλογή αυτών των γυαλιών ηλίου είναι ιδανική για όσους αγαπούν τον ήλιο και τη μόδα και δεν φοβούνται να δείξουν το μοναδικό τους στυλ.
Northweek Regular Smoky Grey - Dark είναι unisex γυαλιά ηλίου.
Σκελετός γυαλιών ηλίου
- Το γκρι χρώμα του σκελετού ταιριάζει απόλυτα με ένα δροσερό χρώμα δέρματος και με κόκκινα, γκρίζα, άσπρα ή σκούρα ξανθά μαλλιά.
- Οι τετράγωνοι σκελετοί γυαλιών ηλίου είναι ιδανική επιλογή για όσους έχουν στρογγυλό, οβάλ ή τριγωνικό σχήμα προσώπου.
- Ο σκελετός των γυαλιών ηλίου είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας πλαστικό, το οποίο προσφέρει μεγάλη αντοχή και άνεση.
- Οι αρχικοί φακοί μπορούν να αντικατασταθούν με εξατομικευμένους φακούς διαφόρων τύπων, με ή χωρίς συνταγή.
Φακός γυαλιών ηλίου
- Οι γκρι φακοί μειώνουν την ένταση του φωτός χωρίς να επηρεάζουν την αντίθεση ή να αλλοιώνουν τα χρώματα.
- Οι φακοί είναι κατασκευασμένοι από πλαστικό, των οποίων τα αναμφισβήτητα πλεονεκτήματα είναι το μικρό βάρος και η αντοχή στις ρωγμές.
- Χάρη στη μοναδική τεχνολογία των πολωμένων φακών, αυτά τα γυαλιά ηλίου προσφέρουν τέλεια όραση, εξαλείφουν τις ανεπιθύμητες αντανακλάσεις και προστατεύουν τα μάτια από την υπεριώδη ακτινοβολία. Βελτιώνουν την ανάλυση, το βάθος πεδίου και την εστίαση. Τα πολωμένα γυαλιά ηλίου φιλτράρουν τις επικίνδυνες αντανακλάσεις και το ανακλώμενο λευκό φως. Αυτό τα καθιστά ιδιαίτερα κατάλληλα για οδηγούς, ποδηλάτες, σκιέρ και ψαράδες. Αλλά είναι εξίσου κατάλληλα όπως ένα οποιοδήποτε αξεσουάρ μόδας για καθημερινή χρήση.
- Οι φακοί έχουν UV Φίλτρο 400, το οποίο παρέχει 100% προστασία από το φως του ήλιου. Οι φακοί των γυαλιών ηλίου διαθέτουν αντηλιακό φίλτρο κατηγορίας 3 (μετάδοση φωτός 8 – 18%). Είναι κατάλληλα για έντονη έκθεση στον ήλιο, στην παραλία ή στην πόλη.
Αξεσουάρ
- Το πανί που παρέχεται είναι ιδανικό για τον καθαρισμό και τη φροντίδα των γυαλιών ηλίου. Ορισμένα μοντέλα μπορεί να συνοδεύονται από υφασμάτινη θήκη αντί για πανί.
Εξερευνήστε την πλήρη γκάμα γυαλιών ηλίου για να βρείτε περισσότερα μοντέλα από δημοφιλείς μάρκες.
Προδιαγραφές προϊόντος
127 mm Μήκος σκελετού
140 mm Μήκος βραχίονα
| Φακός | |
|---|---|
| Πολωμένα: | Ναι |
| Καθρέφτης: | Όχι |
| Ντεγκραντέ: | Όχι |
| Φωτοχρωμικοί: | Όχι |
| Κατηγορία διαπερατότητας & φίλτρου φακού: | Σκούρο φίλτρο κατάλληλο για έντονες ακτίνες ηλίου — κατηγορία φίλτρου 3 |
| Χρώμα φακών: | Γκρι |
| Ύψος φακού: | 42 mm |
| Μήκος φακού: | 54 mm |
| Υλικό φακού: | Πλαστικό |
| UV Φίλτρο 400: | Ναι |
| Πλαίσιο | |
| Σχήμα σκελετού: | Square |
| Χρώμα σκελετού: | Γκρι |
| Σκελετός: | Πλαστικό |
| Διαστάσεις: | M |
| Μήκος σκελετού: | 127 mm |
| Μήκος βραχίονα: | 140 mm |
| Γέφυρα: | 17 mm |
| Βάρος: | 70 γρ |
| Ρυθμιζόμενα μαξιλάρια μύτης: | Όχι |
| Εύκαμπτη άρθρωση: | Όχι |
| Αξεσουάρ | |
| Παρέχονται με θήκη: | Όχι |
| Πανί καθαρισμού: | Ναι |
| Άλλα | |
| Τύπος: | Unisex |
| Κατηγορία: | Γυαλιά Ηλίου Επώνυμες Μάρκες |
| Μάρκα: | Northweek |
| Χρήση: | Μόδα |
| Κωδικός Προϊόντος / Μοντέλο: | Regular Smoky Grey - Dark |
| Διαθέσιμο με συνταγή: | Ναι |
Είμαστε στο Instagram!
Επιλέξτε τα σωστά γυαλιά ηλίου
Βρείτε το σχήμα του προσώπου σας και τα κατάλληλα γυαλιά ηλίου
Σχόλια για το Northweek Regular Smoky Grey - Dark