Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Μετρήσεις σκελετού
  • Μετρήσεις σκελετού
CE
Έχει μείνει 1 σε απόθεμα
Δωρεάν αποστολή!
άμεσα διαθέσιμο. Αποστολή σήμερα
Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Πληρωμή με δόσεις
Περισσότερες επιλογές χρωμάτων
Συμπληρώστε τις παράμετρους
Διαστάσεις
M (56 mm)
Η μόνη επιλογή για τα μάτια σας
Επειδή έχουμε μοναδικά πλεονεκτήματα.
  • Επίσημος μετα­πωλητής
    Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
  • Όλα τα σχέδια σε απόθεμα
    Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
Περιγραφή προϊόντος
Σκελετός γυαλιών ηλίου
Φακός γυαλιών ηλίου
Αξεσουάρ
Εξερευνήστε την πλήρη γκάμα γυαλιών ηλίου για να βρείτε περισσότερα μοντέλα από δημοφιλείς μάρκες.
Προδιαγραφές προϊόντος
136 mm Μήκος σκελετού
145 mm Μήκος βραχίονα
42 mm Ύψος φακού
56 mm Μήκος φακού
19 mm Γέφυρα
Φακός
Πολωμένα:  Όχι
Καθρέφτης:  Ναι
Ντεγκραντέ:  Όχι
Φωτοχρωμικοί:  Όχι
Χρώμα φακών:  Ασημένιο
Ύψος φακού:  42 mm
Μήκος φακού:  56 mm
Υλικό φακού:  Πλαστικό
UV Φίλτρο 400:  Ναι
Πλαίσιο
Σχήμα σκελετού:  Square
Χρώμα σκελετού:  Μαύρο
Σκελετός:  Πλαστικό
Διαστάσεις:  M
Μήκος σκελετού:  136 mm
Μήκος βραχίονα:  145 mm
Γέφυρα:  19 mm