Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 223 S5309822212
Η σήμανση CE αποδεικνύει ότι το προϊόν έχει ελεγχθεί και πληροί όλες τις ευρωπαϊκές προδιαγραφές.
Η μόνη επιλογή για τα μάτια σας
Επειδή έχουμε μοναδικά πλεονεκτήματα.
-
Επίσημος μεταπωλητής
Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
-
Όλα τα σχέδια σε απόθεμα
Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
-
Δωρεάν μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 50€ .
Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
Για παραγγελίες άνω των 50€ .
Περιγραφή προϊόντος
Η μάρκα Uvex είναι συνώνυμη με τη Γερμανική ποιότητα και καινοτομία. Τα γυαλιά ηλίου Uvex συνδυάζουν σπορ σχεδιασμό με λειτουργικά υλικά, καθιστώντας τα ιδανική επιλογή για δραστηριότητες αλλά και για καθημερινή χρήση.
Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 είναι unisex γυαλιά ηλίου.
Δείτε πώς φαίνονται πάνω σας αυτά τα γυαλιά ηλίου με τη λειτουργία του Εικονικού καθρέφτη του Lentiamo.
Σκελετός γυαλιών ηλίου
- Το μαύρο χρώμα του σκελετού ταιριάζει απόλυτα με το δροσερό χρώμα του δέρματος και τα ανοιχτά ξανθά, ανοιχτά καφέ ή μαύρα μαλλιά.
- Οι ορθογώνιοι σκελετοί γυαλιών ηλίου είναι ιδανική επιλογή για όσους έχουν οβάλ ή στρογγυλό σχήμα προσώπου.
- Ο σκελετός των γυαλιών ηλίου είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας πλαστικό, το οποίο προσφέρει μεγάλη αντοχή και άνεση.
Φακός γυαλιών ηλίου
- Οι πορτοκαλί φακοί εμποδίζουν το μπλε φως, το οποίο γίνεται πολύ έντονο ειδικά το χειμώνα. Αυξάνουν την αντίθεση, τονίζουν τις λεπτομέρειες και βελτιώνουν την όραση κατά το σούρουπο.
- Οι φακοί είναι κατασκευασμένοι από πλαστικό, των οποίων τα αναμφισβήτητα πλεονεκτήματα είναι το μικρό βάρος και η αντοχή στις ρωγμές.
- Οι φακοί έχουν UV Φίλτρο 400, το οποίο παρέχει 100% προστασία από το φως του ήλιου. Οι φακοί των γυαλιών ηλίου διαθέτουν αντηλιακό φίλτρο κατηγορίας 1 (μετάδοση φωτός 43 – 80%). Έχουν ελαφριά απόχρωση και επομένως είναι κατάλληλοι για ασθενέστερο ηλιακό φως ή ως προστασία από τον άνεμο και τη σκόνη.
Εξερευνήστε την πλήρη γκάμα γυαλιών ηλίου για να βρείτε περισσότερα μοντέλα από δημοφιλείς μάρκες.
Προδιαγραφές προϊόντος
134 mm Μήκος σκελετού
120 mm Μήκος βραχίονα
| Φακός | |
|---|---|
| Πολωμένα: | Όχι |
| Καθρέφτης: | Όχι |
| Ντεγκραντέ: | Όχι |
| Φωτοχρωμικοί: | Όχι |
| Κατηγορία διαπερατότητας & φίλτρου φακού: | Πολύ ανοιχτόχρωμοι φακοί για ημέρες που είναι εν μέρει συννεφιασμένες— κατηγορία φίλτρου 1 |
| Χρώμα φακών: | Πορτοκαλί |
| Ύψος φακού: | 40 mm |
| Μήκος φακού: | 80 mm |
| Υλικό φακού: | Πλαστικό |
| UV Φίλτρο 400: | Ναι |
| Πλαίσιο | |
| Σχήμα σκελετού: | Rectangle |
| Χρώμα σκελετού: | Μαύρο |
| Σκελετός: | Πλαστικό |
| Διαστάσεις: | M |
| Μήκος σκελετού: | 134 mm |
| Μήκος βραχίονα: | 120 mm |
| Γέφυρα: | 16 mm |
| Βάρος: | 40 γρ |
| Ρυθμιζόμενα μαξιλάρια μύτης: | Όχι |
| Εύκαμπτη άρθρωση: | Όχι |
| Αξεσουάρ | |
| Παρέχονται με θήκη: | Όχι |
| Πανί καθαρισμού: | Όχι |
| Άλλα | |
| Τύπος: | Unisex |
| Κατηγορία: | Γυαλιά Ηλίου Επώνυμες Μάρκες |
| Μάρκα: | Uvex Sports |
| Χρήση: | Αθλητικά |
| Αθλητικά: | Γκολφ, Ποδηλασία, Τρέξιμο, Πεζοπορία, Ποδηλασία εκτός δρόμου |
| Κωδικός Προϊόντος / Μοντέλο: | 223 S5309822212 |
Είμαστε στο Instagram!
Επιλέξτε τα σωστά γυαλιά ηλίου
Βρείτε το σχήμα του προσώπου σας και τα κατάλληλα γυαλιά ηλίου
Σχόλια για το Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212