Burberry 0BE4293 380687 56
Η σήμανση CE αποδεικνύει ότι το προϊόν έχει ελεγχθεί και πληροί όλες τις ευρωπαϊκές προδιαγραφές.
Η μόνη επιλογή για τα μάτια σας
Επειδή έχουμε μοναδικά πλεονεκτήματα.
-
Επίσημος μεταπωλητής
Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
-
Όλα τα σχέδια σε απόθεμα
Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
-
Δωρεάν μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 50€ .
Είμαστε εξουσιοδοτημένο κατάστημα Ray-Ban
Γυαλιά που αποστέλλονται εντός 3 εργάσιμων ημερών.
Για παραγγελίες άνω των 50€ .
Περιγραφή προϊόντος
Τα γυαλιά ηλίου από Burberry συνδυάζουν κλασικό και μοντέρνο στυλ, διατηρώντας παράλληλα τη μοναδικότητα και την παράδοση. Η Burberry είναι μάρκα παγκοσμίου φήμης που βασίζετε στην κορυφαία ποιότητα και στην διαχρονική κομψότητα της. Το σήμα κατατεθέν ή λογότυπο της Burberry απεικονίζει έναν ιππότη πάνω σε ένα άλογο κρατώντας ένα δόρυ. Η συλλογή γυαλιών ηλίου από Burberry είναι μοναδική, χάρη στο σχεδιασμό, το στυλ και τον αριθμό των συνδυασμών χρωμάτων (που έχουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον), κατάλληλων για κάθε περίσταση.
Burberry 0BE4293 380687 56 είναι αντρικά γυαλιά ηλίου.
Σκελετός γυαλιών ηλίου
- Το μαύρο χρώμα του σκελετού ταιριάζει απόλυτα με το δροσερό χρώμα του δέρματος και τα ανοιχτά ξανθά, ανοιχτά καφέ ή μαύρα μαλλιά.
- Οι τετράγωνοι σκελετοί γυαλιών ηλίου είναι ιδανική επιλογή για όσους έχουν στρογγυλό, οβάλ ή τριγωνικό σχήμα προσώπου.
- Ο σκελετός των γυαλιών ηλίου είναι κατασκευασμένος από οξικό, το οποίο είναι υποαλλεργικό, ανθεκτικό και άνετο.
Φακός γυαλιών ηλίου
- Οι γκρι φακοί μειώνουν την ένταση του φωτός χωρίς να επηρεάζουν την αντίθεση ή να αλλοιώνουν τα χρώματα.
- Οι φακοί είναι κατασκευασμένοι από πλαστικό, των οποίων τα αναμφισβήτητα πλεονεκτήματα είναι το μικρό βάρος και η αντοχή στις ρωγμές.
- Οι φακοί έχουν UV Φίλτρο 400, το οποίο παρέχει 100% προστασία από το φως του ήλιου. Οι φακοί των γυαλιών ηλίου διαθέτουν αντηλιακό φίλτρο κατηγορίας 3 (μετάδοση φωτός 8 – 18%). Είναι κατάλληλα για έντονη έκθεση στον ήλιο, στην παραλία ή στην πόλη.
Αξεσουάρ
- Προσφέρουμε τα γυαλιά ηλίου με την αρχική τους θήκη. Το χρώμα της θήκης και ο σχεδιασμός της ενδέχεται να διαφέρουν.
- Το πανί που παρέχεται είναι ιδανικό για τον καθαρισμό και τη φροντίδα των γυαλιών ηλίου. Ορισμένα μοντέλα μπορεί να συνοδεύονται από υφασμάτινη θήκη αντί για πανί.
Εξερευνήστε την πλήρη γκάμα γυαλιών ηλίου για να βρείτε περισσότερα μοντέλα από δημοφιλείς μάρκες.
Προδιαγραφές προϊόντος
140 mm Μήκος σκελετού
145 mm Μήκος βραχίονα
| Φακός | |
|---|---|
| Πολωμένα: | Όχι |
| Καθρέφτης: | Όχι |
| Ντεγκραντέ: | Όχι |
| Φωτοχρωμικοί: | Όχι |
| Κατηγορία διαπερατότητας & φίλτρου φακού: | Σκούρο φίλτρο κατάλληλο για έντονες ακτίνες ηλίου — κατηγορία φίλτρου 3 |
| Χρώμα φακών: | Γκρι |
| Ύψος φακού: | 40 mm |
| Μήκος φακού: | 56 mm |
| Υλικό φακού: | Πλαστικό |
| UV Φίλτρο 400: | Ναι |
| Πλαίσιο | |
| Σχήμα σκελετού: | Square |
| Χρώμα σκελετού: | Μαύρο |
| Σκελετός: | Οξικό |
| Διαστάσεις: | M |
| Μήκος σκελετού: | 140 mm |
| Μήκος βραχίονα: | 145 mm |
| Γέφυρα: | 17 mm |
| Βάρος: | 100 γρ |
| Ρυθμιζόμενα μαξιλάρια μύτης: | Όχι |
| Εύκαμπτη άρθρωση: | Όχι |
| Αξεσουάρ | |
| Παρέχονται με θήκη: | Ναι |
| Πανί καθαρισμού: | Ναι |
| Άλλα | |
| Τύπος: | Ανδρικά |
| Κατηγορία: | Γυαλιά Ηλίου Επώνυμες Μάρκες |
| Μάρκα: | Burberry |
| Χρήση: | Μόδα |
| Κωδικός Προϊόντος / Μοντέλο: | 0BE4293 380687 56 |
Είμαστε στο Instagram!
Επιλέξτε τα σωστά γυαλιά ηλίου
Βρείτε το σχήμα του προσώπου σας και τα κατάλληλα γυαλιά ηλίου
Σχόλια για το Burberry 0BE4293 380687 56